Співпраця із Міністерством соціальної політики

Співпраця із Міністерством соціальної політики

11-го вересня між головою правління благодійного фонду «Фонд Майбутнього» Анною Коршуновою та міністром Міністерства соціальної політики України Мариною Лазебною за підтримки Business Woman Club на чолі з Ганною Крисюк і народного депутата України Марії Мезенцевої був підписаний Меморандум про співпрацю, який передбачає консолідацію зусиль, спрямованих на розвиток соціальної відповідальності бізнесу, суспільства та держави.
Меморандум передбачає розвиток та популяризацію електронних сервісів прямої взаємодопомоги та взаємодії «Lepta» та «Допомога поруч».
В рамках співпраці сторони будуть забезпечувати одна одній всебічну підтримку:
у розробленні нормативно-правових актів стосовно соціальної відповідальності бізнесу в частині активної соціальної позиції щодо взаємодії із суспільством та участі у вирішенні найгостріших соціальних проблем;
у підготовці пропозицій з урахуванням кращого досвіду європейських держав щодо законодавчого врегулювання механізмів корпоративної соціальної відповідальності.
Планується організація та проведення громадських слухань, спільних публічних заходів з обговорення питань, визначених у напрямах співробітництва.
Вже найближчим часом сервіс Lepta почне публікувати Індекси соціальної відповідальності бізнесу та Реєстри соціально вагомих проектів, з якими можна буде ознайомитись на нашому сайті.

Залишити відповідь

×